Witaj, zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu.

Get Adobe Flash player
Linki: Partnerzy

EcoEuros.de
Data dodania: 16/10/2017 10:35 - Wizyt: 277

Ekowind.com

Obsługa turbin na morzu.Nasze usługi


Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie pracy na turbinach wiatrowych.


Oferujemy kompleksową obsługę, aby ograniczyć czas przestoju turbiny.


Nasza oferta w dziedzinie energetyki wiatrowej obejmuje następujące czynności:  • Praca na turbinach wiatrowych na morzu- Offshore

  • Praca na turbinach wiatrowych na lądowe- Onshore

  • Montaż i demontaż turbin wiatrowych

  • zakup i sprzedaż turbin wiatrowych

  • Wymiany podzespołów

  • Czyszczenie turbin wiatrowych.Data dodania: 21/02/2017 15:31 - Wizyt: 1104

ROTORSERVICE
Naprawa, konserwacja i renowacja skrzydeł, prace wysokościowe.
Data dodania: 24/05/2012 09:42 - Wizyt: 1612

Windkon
Firma WindKon specializuje się w wykonaniu fundamentów pod różnego rodzaju elektrownie wiatrowe oraz urządzenia służące do uzyskiwania energii odnawialnej.
Data dodania: 23/03/2011 09:43 - Wizyt: 1843

Eco-Energy
Elektrownia Wiatrowa "Eco-Energy" Sp. z o.o.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż energii elektrycznej pochodzącej z wiatru.

Wiatr jest zjawiskiem powszechnym, wykorzystywanym przez ludzi już od tysięcy lat. Energia wiatru jest odnawialnym i jednocześnie czystym źródłem mocy, nie emitującym żadnych zanieczyszczeń. Przed pojawieniem się maszyn parowych to właśnie wiatr był głównym motorem rozwoju przemysłowego. Obecnie energia wiatrowa nie jest w stanie stać się jedynym źródłem energii dla ludzkości, jednak w znacznej mierze może ona zastąpić inne, szkodliwe dla środowiska źródła energii. Poza tym przemysł energetyki wiatrowej tworzy nowe miejsca pracy, rozwija nowoczesne technologie i stwarza nowe możliwości rozwoju rynków lokalnych.

Poza działalnością produkcyjną firma zajmuje się także doradztwem (wypełnianie wniosków o wydanie warunków przyłączeniowych, wykonywanie analiz wpływu przyłączanych elektrowni wiatrowych na sieć, projekty koncepcyjne farm i elektrowni wiatrowych, a także projekty budowlano-wykonawcze farm wiatrowych), organizacją elektrowni wiatrowych, a także współpracą naukową w tej dziedzinie.


Data dodania: 12/02/2011 00:30 - Wizyt: 1591

alki-Technik
Jedynym na świecie producentem wkrętarek elektrycznych i pomp hudraulicznych z napędem silnikiem częstotliwościowym bezszczotkowym w wykonaniu IP54 z przedstawicielstwem w Polsce od 1991 r.

Sprzedaż oraz serwis urządzeń, a także usługi i doradztwo techniczne.
Posiadamy międzynarodowe patenty i ceryfikaty, w tym certifikat DIN EN ISO 9001 oraz CE.

Nasze wkrętarki można certyfikować i kalibrować w Elektrowni Opole, która jako jedyna w Polsce posiada nasze stanowisko do dynamicznej kalibracji wkrętarek do 10 000 Nm.

W niemczech dysponujemy stanowiskiem do kalibracji do 200 000 Nm.

Przedstawicielstwo niemieckiej firmy UNIGRIND GmbH&Co.KG działające w Polsce od 1998r, posiadające w swoim programie szlifierki do regeneracji zasuw i zaworów, zostało wydzielone z alki-Technik i działa pod nazwą UNISUPOL - www.unisupol.pl

Data dodania: 12/02/2011 00:38 - Wizyt: 1340

MICRO-TRANS
Firma MICRO-TRANS jest profesjonalnym przewoźnikiem
ładunków ciężkich.

Posiadamy doświadczenie w zakresie transportu krajowego.

Kierowcy pracujący w naszej firmie posiadają wysokie
kwalifikacje oraz doświadczenie, potrafią profesjonalnie zadbać
o powierzony im ładunek.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok.

Gwarantujemy szybkie, sprawne oraz rzetelne wykonanie usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Data dodania: 12/02/2011 00:49 - Wizyt: 1466

SARENS
Firma SARENS jest światowym liderem w zakresie usług świadczonych żurawiami, a także nadgabarytowego transportu za pomocą specjalnych naczep typu Kamag i Goldhofer.

SARENS swą działalność zapoczątkował w Belgii na początku ubiegłego wieku. Szybki rozwój oraz rzetelność działań zapewnił firmie ugruntowanie pozycji w segmencie przemysłu związanym z żurawiami oraz transportem ciężkim. Wraz z wynajmem żurawi kołowych, gąsienicowych i wieżowych zapewniona jest zawodowa obsługa operatorska oraz profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu. Usługi dźwigowe obejmują zakres do 2000 ton. Firma dysponuje kompetentnym zespołem, który szybko i precyzyjnie pomoże nie tylko otrzymać wymagany sprzęt, ale również doradzi i wspomoże Państwa wiedzę techniczną w zakresie doboru odpowiednich urządzeń.

Posiadając bogate zaplecze sprzętowe SARENS jest w stanie sprostać życzeniom najbardziej wymagających Klientów. Firma szczególnie specjalizuje się w usługach dźwigowych i wynajmie sprzętu do zastosowań przemysłowych, takich jak wznoszenie elektrowni, stawianie budowli i budynków, montaż i demontaż kominów wykonanych ze stali węglowej i austenitycznej. Zapewnia jednak równie profesjonalne usługi mniejszym odbiorcom przy budowie domów, sklepów, hal przemysłowych itp. Zapewnione jest wykonawstwo wg standardów polskich - PN, ale także firma przygotowana jest do przystosowania się do norm niemieckich - DIN, amerykańskich - ANSI jak również do nietypowych, indywidualnych wymagań. Chcąc zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług stale kontrolowany jest proces ich realizacji. Wszystkie maszyny i urządzenia są poddawane systematycznej kontroli, a zakład posiada certyfikaty kontrolne renomowanych firm nadzorczych. Zapewnia to stałe bezpieczeństwo pracy i najwyższą jakość wykonywanych robót.


Data dodania: 12/02/2011 00:51 - Wizyt: 1791
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2011 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.